Vánoční dárkové poukazy🎁🎄

Darujte adrenalinový zážitek.🎁 Vše s platností na celou délku sezóny, abyste jízdy stihli využít.🤩🎄

Darujte radost z adrenalinového zážitku.🎁 Vše s platností na celou délku sezóny, abyste jízdy stihli využít.🤩🎄

Jak to funguje?⭐️ Na našem e-shopu si vyberete s nabízených dárkových poukazů, zaplatíte online a dárkový poukaz Vám bude doručen na email ihned po zaplacení.

Jaká je platnost poukazů?🚦 Dárkové poukazy zakoupené nyní platí po celou sezónu 2024. O začátku nové sezóny budeme informovat, jak na webové stránce, tak i na sociálních sítích. Zahájení nové sezóny odhadujeme na přelom března a dubna 2024.

Jak dárkový poukaz využít?🎀 Na využití se není potřeba objednávat, stačí dorazit v rámci dané otevírací doby. Dárkové poukazy v hodnotách 500, 1000 a 2000 Kč můžete využít na cokoli v naší půjčovně (jízdy, kukly, nápoje i občerstvení).

Pro koho jsou dárkové poukazy vhodné?☃️ Dárkové poukazy doporučujeme jednotlivcům, ale i skupinkám (není omezen počet závodníků). Dárkové poukazy v hodnotách 500, 1000 a 2000 Kč navíc nemusíte využít během jedné návštěvy najednou.

V jaké motokáře můžu poukaz vyjet?🏁 V rámci poukazu STARTER (desetiminutová jízda ve výhodném balíčku s kuklou) je možné zvolit dětskou nebo standardní motokáru. Další poukazy v hodnotách 500, 1000 a 2000 Kč můžete využít na jakoukoli motokáru (dětskou, standardní i závodní).